Вітаємо із захистом магістрів!!!

23 і 24 грудня 2020 року відбувся захист кваліфікаційних магістерських робіт. Вітаємо наших випускників (Дубину Сергія Ярославовича, Корніцького Степана Степановича, Литивина Богдана Богдановоича, Орищука Романа Миколайовича, Ремезюка Василя Олександровича, Фесину Івана Юрійовича, Хоменчука Максима Віталійовича,  Шмирка Віталія Івановича, Любінського Михайла Івановича, Петрика Сергія Михайловича та Інжиєвську Наталію Сергіївну) і “новоспечених” магістрів освітньо-професійної програми за спеціальністю 133 “Галузеве машинобудування” і спеціалізації “Верстати та інструменти машинобудування”. Бажаємо творчих успіхів, подальшого зростання та нових здобутків.

Професор Луців Ігор Володимирович отримав чергову високу нагороду

Професора кафедри Конструювання верстатів, інструментів та машин, доктора технічних наук  Луціва Ігора Володимировича   нагородили грамотою Верховної Ради України за заслуги перед Українським народом. Весь колектив кафедри щиросердечно вітає із заслуженою нагородою та бажає подальших наукових звершень на благо нашої країни!!!

 

 

СТУДЕНТ НАШОГО УНІВЕРСИТЕТУ – НАЙКРАЩИЙ В УКРАЇНІ!

Студент кафедри конструювання верстатів, інструментів та машин — переможець конкурсу студентських наукових робіт

Назарій Мимрик, студент групи МВ-41 кафедри конструювання верстатів, інструментів та машин, спеціальність 133 «Галузеве машинобудування» – переможець Всеукраїнського конкурсу наукових робіт з галузі знань «Механічна інженерія»

Студент 4-го курсу кафедри конструювання верстатів, інструментів та машин  Мимрик Назарій з науковою роботою «ІНСТРУМЕНТАЛЬНО-ТЕХНОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ПЛОСКОЇ ПОВЕРХНІ СФОРМОВАНОЇ ТОРЦЕВИМ ФРЕЗЕРУВАННЯМ» здобув перемогу у ІІ-му турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Механічна інженерія» (Сучасні технології промислового виробництва ) у 2019/2020 навчальному році, який проходив у Сумському державному університеті та нагороджений ДИПЛОМОМ І-го СТУПЕНЯ.

Науковий керівник – кандидат технічних наук, професор кафедри конструювання верстатів, інструментів та машин Кривий Петро Дмитрович.

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

Також у конкурсі брали участь студенти  кафедри конструювання верстатів, інструментів та машин Косів Ярослав Миколайович (гр. МВнм-61) та Чернявський Ігор Володимирович (гр.МВнм-51), науковий керівник к.т.н., доцент Крупа Володимир Васильович, які отримали сертифікати учасників  ІІ-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Механічна інженерія» (Сучасні технології промислового виробництва) у Сумському державному університеті

Міжнародне співробітництво набирає оберти

Колектив кафедри конструювання верстатів, інструментів та машин налагодив плідну співпрацю з багатьма європейськими університетами та окремим підприємствами. У результаті поглиблення євроінтеграційних процесів організовано навчання студентів у провідних технічних університетах Польщі (м. Люблін та м. Ополє), Німеччини (м. Шмалькальден), Іспанії (м. Валенсія) тощо. Кожного року декілька кращих студентів, які навчаються за напрямом 133 – Галузеве машинобудування, мають змогу проходити підготовку за системою подвійних дипломів. Зокрема випускники кафедри Тарас В’юк та Ганна Михалчич успішно завершили навчання у європейських університетах як за бакалаврською програмою підготовки, так і за магістерською.

Continue reading

Міжнародна співпраця. Початок

Професорсько-викладацький склад кафедри бере активну участь у розширенні географії міжнародної співпраці університету. Під керівництвом завідувача кафедри д.т.н., професора Луціва І.В. започатковано низку міжнародних програм, які мають визначальний рівень як для самої кафедри, так і для університету в цілому.

Continue reading

Наші студенти на Міжнародному промисловому форумі у Києві 2017

Студенти ФМТ та викладачі кафедри конструювання верстатів, інструментів та машин та  кафедри технології машинобудування 22 листопада відвідали XVI Міжнародний промисловий форум, що проходив у Міжнародному виставковому центрі у м. Київ. Даний форум є найбільшою в Україні виставковою подією машинобудівної тематики та входить до переліку провідних світових промислових виставок, офіційно сертифікованих та визнаних UFI — Всесвітньою асоціацією виставкової індустрії. Щороку він підтверджує свій статус найбільшої в Україні виставкової події машинобудівної тематики.

Continue reading

В ТНТУ відбулися інтелектуальні конкурси для випускників коледжів галузі знань «Механічна інженерія»

4 березня 2020 р.  відбулись заходи для студентів коледжів галузі знань «Механічна інженерія». Організаторами заходів виступили кафедри конструювання верстатів, інструментів та машин; обладнання харчових технологій; технології та обладнання зварювального виробництва і технології машинобудування. Його мета –  пошук талановитих випускників коледжів та ознайомлення їх із можливостями та перспективами навчання у нашому університеті.

В загальному у заході взяли участь 34 студенти з Технічного та Гусятинського коледжів ТНТУ, а також Дрогобицького механіко-технологічного коледжу.

В рамках конкурсу були проведені: олімпіада-бліц, метою якої була перевірка знань учасників з фахових дисциплін; інтелектуальна гра «Брейн-ринг «Той, що думає…» та

Continue reading

Захист наукових магістерських робіт 2019

27 травня 2019 року на кафедрі відбувся  захист наукових магістерських робіт. Свої досягнення представили Петречко Ігор, Лисканич Юрій, Вегера Надія, Мацюрак Андрій, Герасім’юк Іван та Свистун Павло. Бажаємо подальших успіхів!!! Фотозвіт далі…

Continue reading

XV Міжнародний промисловий форум у Києві 2016

фото МПФ 201623 листопада 2016 року студенти груп ХВ-21, ХВ-31, ХВ-41 та ХС-31 з викладачами кафедри Гагалюком А.В. та Крупою В.В. відвідали XV Міжнародний промисловий форум.

В рамках форуму відбулася одна з найбільших промислових виставок в Україні, котра з 2005 року зареєстрована у Міжнародній Асоціації Виставкової Індустрії (UFI), що є найвищим рівнем світового визнання для виставки.

На форумі були представлені сучасні досягнення техніки в галузях:

  • металообробних мехатронних систем;
  • CAD/CAM систем;
  • металорізальних та контрольно-вимірювальних інструментів;
  • автоматизованих мереж управління технологічними процесами;, Continue reading

Переможець Всеукраїнського конкурсу стипендіальної програми ЗАВТРА.UA

Випускник університету,hryshytskyy магістр з металорізальних верстатів та систем Грушицький Олег під керівництвом заслуженого винахідника України, к.т.н., професора кафедри конструювання верстатів, інструментів та машин, лауреата премії імені Івана Пулюя — Кривого Петра Дмитровича приймав участь у Всеукраїнському конкурсі Стипендіальної програми ЗАВТРА.UA 2016/2017 навчального року та  зайняв перше місце у науковому напрямку «Інженерія та енергетика». та його наукового керівника

Конференція присвячена пам’яті та 70-й річниці від дня народження проф. Дубиняка С.А.

Міжнародна науково-технічна конфереція «Проблеми сучасних технологій виготовлення і надійності передач з гнучким зв’язком»

ALF_0661-min

 19-21 грудня на базі ТНТУ відбулась Міжнародна науково-технічна конфереція «Проблеми сучасних технологій виготовлення і надійності передач з гнучким зв’язком» присвячена пам’яті та 70-ій річниці з дня народження проф. Дубиняка С.А.

На конференції розглядались питання,  які ознайомили молодих вчених і спеціалістів із сучасними досягненнями в технології виготовлення і надійності передач з гнучким зв’язком. Тематика конференції:

  1. Розрахунок і конструювання передач, оснащених приводними роликовими і втулковими ланцюгами.
  2. Технологічне забезпечення якості виготовлення та методи контролю приводних роликових і втулкових ланцюгів та багаторядних ланцюгів нафтогазодобувного обладнання.
  3. Проблеми надійності передач з гнучким зв’язком.
  4. Використання і експлуатація передач з гнучким зв’язком у галузевому машинобудуванні.

Continue reading