Студент нашої кафедри – найкращий в Україні!

Студент кафедри конструювання верстатів, інструментів та машин — переможець конкурсу студентських наукових робіт

Назарій Мимрик, студент групи МВ-41 кафедри конструювання верстатів, інструментів та машин, спеціальність 133 «Галузеве машинобудування» – переможець Всеукраїнського конкурсу наукових робіт з галузі знань «Механічна інженерія»

Студент 4-го курсу кафедри конструювання верстатів, інструментів та машин  Мимрик Назарій з науковою роботою «ІНСТРУМЕНТАЛЬНО-ТЕХНОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ПЛОСКОЇ ПОВЕРХНІ СФОРМОВАНОЇ ТОРЦЕВИМ ФРЕЗЕРУВАННЯМ» здобув перемогу у ІІ-му турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Механічна інженерія» (Сучасні технології промислового виробництва ) у 2019/2020 навчальному році, який проходив у Сумському державному університеті та нагороджений ДИПЛОМОМ І-го СТУПЕНЯ.

Науковий керівник – кандидат технічних наук, професор кафедри конструювання верстатів, інструментів та машин Кривий Петро Дмитрович.

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

Також у конкурсі брали участь студенти  кафедри конструювання верстатів, інструментів та машин Косів Ярослав Миколайович (гр. МВнм-61) та Чернявський Ігор Володимирович (гр.МВнм-51), науковий керівник к.т.н., доцент Крупа Володимир Васильович, які отримали сертифікати учасників  ІІ-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Механічна інженерія» (Сучасні технології промислового виробництва) у Сумському державному університеті