СТУДЕНТ НАШОГО УНІВЕРСИТЕТУ – НАЙКРАЩИЙ В УКРАЇНІ!

Студент кафедри конструювання верстатів, інструментів та машин — переможець конкурсу студентських наукових робіт

Назарій Мимрик, студент групи МВ-41 кафедри конструювання верстатів, інструментів та машин, спеціальність 133 «Галузеве машинобудування» – переможець Всеукраїнського конкурсу наукових робіт з галузі знань «Механічна інженерія»

Студент 4-го курсу кафедри конструювання верстатів, інструментів та машин  Мимрик Назарій з науковою роботою «ІНСТРУМЕНТАЛЬНО-ТЕХНОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ПЛОСКОЇ ПОВЕРХНІ СФОРМОВАНОЇ ТОРЦЕВИМ ФРЕЗЕРУВАННЯМ» здобув перемогу у ІІ-му турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Механічна інженерія» (Сучасні технології промислового виробництва ) у 2019/2020 навчальному році, який проходив у Сумському державному університеті та нагороджений ДИПЛОМОМ І-го СТУПЕНЯ.

Науковий керівник – кандидат технічних наук, професор кафедри конструювання верстатів, інструментів та машин Кривий Петро Дмитрович.

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

Також у конкурсі брали участь студенти  кафедри конструювання верстатів, інструментів та машин Косів Ярослав Миколайович (гр. МВнм-61) та Чернявський Ігор Володимирович (гр.МВнм-51), науковий керівник к.т.н., доцент Крупа Володимир Васильович, які отримали сертифікати учасників  ІІ-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Механічна інженерія» (Сучасні технології промислового виробництва) у Сумському державному університеті

Міжнародне співробітництво набирає оберти

Колектив кафедри конструювання верстатів, інструментів та машин налагодив плідну співпрацю з багатьма європейськими університетами та окремим підприємствами. У результаті поглиблення євроінтеграційних процесів організовано навчання студентів у провідних технічних університетах Польщі (м. Люблін та м. Ополє), Німеччини (м. Шмалькальден), Іспанії (м. Валенсія) тощо. Кожного року декілька кращих студентів, які навчаються за напрямом 133 – Галузеве машинобудування, мають змогу проходити підготовку за системою подвійних дипломів. Зокрема випускники кафедри Тарас В’юк та Ганна Михалчич успішно завершили навчання у європейських університетах як за бакалаврською програмою підготовки, так і за магістерською.

Continue reading

Міжнародна співпраця. Початок

Професорсько-викладацький склад кафедри бере активну участь у розширенні географії міжнародної співпраці університету. Під керівництвом завідувача кафедри д.т.н., професора Луціва І.В. започатковано низку міжнародних програм, які мають визначальний рівень як для самої кафедри, так і для університету в цілому.

Continue reading

Наші студенти на Міжнародному промисловому форумі у Києві 2017

Студенти ФМТ та викладачі кафедри конструювання верстатів, інструментів та машин та  кафедри технології машинобудування 22 листопада відвідали XVI Міжнародний промисловий форум, що проходив у Міжнародному виставковому центрі у м. Київ. Даний форум є найбільшою в Україні виставковою подією машинобудівної тематики та входить до переліку провідних світових промислових виставок, офіційно сертифікованих та визнаних UFI — Всесвітньою асоціацією виставкової індустрії. Щороку він підтверджує свій статус найбільшої в Україні виставкової події машинобудівної тематики.

Continue reading

В ТНТУ відбулися інтелектуальні конкурси для випускників коледжів галузі знань «Механічна інженерія»

4 березня 2020 р.  відбулись заходи для студентів коледжів галузі знань «Механічна інженерія». Організаторами заходів виступили кафедри конструювання верстатів, інструментів та машин; обладнання харчових технологій; технології та обладнання зварювального виробництва і технології машинобудування. Його мета –  пошук талановитих випускників коледжів та ознайомлення їх із можливостями та перспективами навчання у нашому університеті.

В загальному у заході взяли участь 34 студенти з Технічного та Гусятинського коледжів ТНТУ, а також Дрогобицького механіко-технологічного коледжу.

В рамках конкурсу були проведені: олімпіада-бліц, метою якої була перевірка знань учасників з фахових дисциплін; інтелектуальна гра «Брейн-ринг «Той, що думає…» та

Continue reading